JOGAS CEĻOJUMS PA IZRAĒLAS SPĒKA VIETĀM| 2023.gada Oktobris

20 IZRAELAS SĒKA VIETAS 2023. gadā! Sakrālās vietas meditatīvā ritmā ar jogas praksēm!

3 Ābrahāmu reliģiju vēsture: jūdaisms, kristietība un islāms. Interesantākās vietas, kas saistītas ar kristietības dzimšanu un Jēzus dzīvi.
Mācība par Kunga lūgšanu (mūsu Tēvs) aramiešu valodā un meditācija par tās iekšējo nozīmi. Negatīvās karmas un “atdzimšanas” pelde Jordānas upē. Rītausma Monfortā. Praktizējiet jogu un meditāciju katru dienu.
Visa ceļojuma laikā mūsu grupai būs pastāvīgs ceļvedis un autobuss. Mūs pavadīs cilvēki, kuri ir iemīlējušies savā valstī.

Izraēlas svētāko vietu apceļošana samērīgā, meditatīvā ritmā un jogas praktizēšana.

Enerģētiski visinteresantākās vietas saistītas ar Kristietības un Kabalas rašanos. 

Šis ir video no mūsu 2016.gada brauciena

1.diena –  lidojums Rīga – Tel Aviv

Pārbauciens uz Jeruzalemi. Apskatīsim Jeruzalemes pilsētu vakarā no Olīvu kalna. Apstāsimies Olīvu kalna kapellā, kas uzcelta Jēzus debesbraukšanas vietā. Disimies uz pareizticīgo Pestītāja-Debesbraukšanas konventu uz Olīvu kalna virsotnes. Dievmātes kapsētā mēs pieskarsimies brīnumainajai Jeruzālemes Svētā Dieva Baznīcas ikonai.
Mēs pameditēsim Gefsimanskas dārzā un Masličnas kalna pakājē.  Šeit aug tikpat vecs kā jēzus olīvkoks. mēs stāvēsim visu Tautu Templī, kur Jēzu apcietināja sardze un kur viņš pavadīja nakti lūdzoties krusta priekšā. Šeit viņš lūdza Dievu, lai atbrīvo no ciešanām. Šajā vietā Jūda viņu nodeva.


Betlēme. Kristus dzimšanas bazilika ir viena no vecākajām draudzēm pasaulē, kas darbojusies nepārtraukti. Šeit ir Ziemassvētku ala. Mēs pieskaras sudraba zvaigznei, kas iezīmē Jēzus dzimšanas vietu. Izmitināšana un vakariņas viesnīcā Betlēmē.

2.diena: No rīta joga. Pēc brokastītm izpētam Jeruzalemes vecpilsētu. Tempļa kalns - pati svētākā jūdaisma viet aun trešā svētākā islama svētvieta. Tempļa kalā atrodās Pirmais un pēc tam Otrais Jeruzalemes templis. Šobrīd šeit atrodās Al-Aksa un Klints kupols.

Mēs virzīsimies uz Sionas kalnu un pastāvēsim pie valdnieka Dāvida kapa vietas. Iziesim caur Ēbreju un Musulmaņu kvartālam. Pastāvēsim pie raudu sienas. Mēs iziesim krusta ceļu līdz golgātas Dieva kapavietas Templim.

Pazemes Jeruzaleme. Caur Hizkijana tuneli no Raudu sienas mēs nokāpsim pazemes  «Dāvida pilsētā». Iesim pa Hasmoneva tuneli, kurš ir daļa no pazemes seno kanālu kompleksa, kas piegādāja Templim ūdeni.  Iesim uz «Svēti Svēto» vietu, kas atrodās tuvāk Dviru Templim, no kurienes nāk Dievišķā kātbūtne un žēlsirdības enerģija. Atgriezīsimies viesnīcā Betlēmē. Vakariņas viesnīcā.


3.diena: No rīta joga un brokastis. Mēs dosimies uz Hebronu, seno Jūdejas galvaspilsētu un otro lielāko pilsētu pēc Jeruzalemes. Mēs apmeklēsim Machpel patriarhu alu, kas ir ebreju, kristiešu un musulmaņu svētnīca. Saskaņā ar Bībeli šeit ir apbedīti tēvutēvi Ābrahāms, Īzāks un Jēkabs ar savām sievām. Saskaņā ar ebreju tradīcijām šeit aprakti arī Ādams un Ieva. Tālāk brauciens pa Hebrona kalniem, kur mēs redzēsim lielāko Izraēlas mežu Yar Yatir.


Makhtesh Ramons ir Izraēlas spēka vieta. Šī Negev tuksneša ģeoloģiskā parādība ir piepildīta ar absolūtu klusumu un brīnišķīgu ainavu. Nakts tuksnesī beduīnu nomadā.

4.diena: No rīta joga un brokastis. Agri no rīta, uzbraucam uz Massada cietoksni. Cietoksnis tika uzcelts uz vienu no Judas tuksneša klintīm, ko uzcēla ķēniņš Herods Lielais 25 gadsimtā pirms Kristus. Tas paceļas 450 metrus virs Nāves jūras.


Mēs apstāsimies un izpeldēsimies Nāves jūras krastā kūrorta pilsētā Ein Bokek. Tad mēs dosimies uz valsts ziemeļiem uz Holandes virsotnēm, kur mēs meditēsim noslēpumainā unj senajā Dolmenā. Izmitināšana viesnīcā Tiberias.


5.diena: No rīta joga un brokastis. Pēc brokastīm izpētīsim  Galileju.  Dosimies uz Nācareti, kur «nācaretes» Jēzus pavadīja bērnību. Apmazgāsimies svētās Jordānas upes ūdeņos, kur Jēzus tika kristīts un kur viņš «garīgi piedzima». Mēs redzēsim seno Kapernauma pilsētu Galilejas jūrā, kur Jēzus sinagogā sludināja un izpildīja daudz brīnumu. Mēs redzēsim Taboru - Kristus pārveidošanas vietu lūgšanas laikā trīs tuvāko mācekļu klātbūtnē. Mēs meditēsim uz «Baznīcas kalnu», kurā tika teikts Kalna sprediķis.


6.diena. No rīta joga. Pēc brokastīm mēs dosimies uz seno Akko pilsētu, kuras vēsture ir aktīva jau 4000 gadus. Te saglabājusies senā osts un austrumu tirgus. Mēs izpētīsim krustnešu zāles, kuras lieliski saglabājušās līdz mūsdienām. Safeda - kolorītā un svētā mistiķu pilsēta, daudzu pareizticīgo rezidence. Mēs dosimies pastaigā pa vecpilsētu, apmeklēsim senās sinagogas un māklsinieku kvartālu.


7. diena. No rīta joga un brokastis. Mēs apskatīsim Ķeizariju, ko pirms 2000 gadiem izveidoja Herods Lielais. Brauksim uz Rotšilda parku, lai uzlādētu monētas labai veiksmei! Pastaigāsimies pa Lielajiem Bahai dārziem, kas atrodas Haifa kalna Karmela nogāzē.

8.diena: No rīta pārbrauciens uz lidostu. Izlidojam no TelAvivas uz Rīgu.

Ceļojuma cena 8 dienām: 1200€

Cenā ietilpst: visi pārbraucieni LUX autobusā, kas ietverti progammā, dzīvošana divvietīgā numuriņā ar brokastīm (Jeruzalemē brokastis un vakariņas), jogas nodarbības un lekcijas, visas ekskursijas un ieejas biļetes pēc programmas, visa ceļojuma laikā viens vietējais krievvalodīgais gids.

Nav iekļauts: Avio pārlidojums Rīga-Tel Aviv- Rīga (230-280€), apdrošināšana (10€), pusdienas un vakariņas (nauda ēdienam apmēram 10 € dienā), dzeramais ūdens, cittautiešiem vīza 30€, ziedojumi, tējas nauda, konsultācija un fotosesija.

Apmaksas kārtība:

  1. Aviobiļetes pirkums. Es palīdzēšu nopirkt biļetes. Jo ātrāk, jo labāka cena!
  2. Avanss līdz 15. majām – 600€.
  3. Pilna samaksa līdz  15. septembrim - 600€

Sīkāku informāciju jautājiet: Viktorija Darakova +37129250994 [email protected]