Jantru zīmēšana

Jantru zīmēšana ir īpašs meditācijas veids kā caur sakrālo ģeometriju iepazīt sevi un pasauli, kā arī metode kā risināt dzīves problēmas.

Meditācijā notiek saskaņošanās ar Visuma enerģiju. Kad mēs zīmējam, jantru, tad zīmējam Dievības grafisko formu. Mēs uzaicinām šo enerģiju brīvi tecēt caur mums, iekļūstot tajā un sasniedzot tās būtību, tādejādi sevī atklājot tās spēku un īpašības. Mēs šai dievišķajai enerģijai kļūstam par atvērtu kanālu.

JANTRA - tas ir simbols, kāda dievišķa enerģijas avota grafisks attēlojums. Tas nozīmē, ka katrā jantrā ir noteikta dievība, kas ir viena daļa  no Bezgalīgā aspekta.

Vārds «Jantra» ir atvasināts no saknes JAN, kas nozīmē «atbalstīt» un zilbes TRA, kas nozīmē «atbrīvošanu no verdzības». Attiecīgi jantra aizsargā un atbrīvo. Plašākā nozīmē vārds jantra nozīmē «instruments». Tas, kas palīdz iet tālāk par parasto domāšanas veidu un pārcelties izmainītā apziņas stāvoklī. Instruments, kas smalkā plānā vada un palīdz aktivizēt noteiktu dievišķo enerģiju spēku. Jantra – dievība ķermenis. Mantra – pati dievība. Kad ķermenis un dvēsele savienojās, dievība dzīvo jantrā, līdzīgi kā mēs savā organismā.

Kad mēs vienkārši skatāmies uz jantru, mūsu uzmanība tiek koncentrēta, prāts nomierinās, un mūsu apziņā tiek aktivizēta konkrēta dievišķā pirmsākuma enerģija. Kad mēs zīmējam jantru, mēs ejam vēl dziļāk. Mēs izveidojam dievības formu, mēs sākam pielāgoties šai enerģijai, iekļūstot un izprotot tās būtību, atklājot savu spēku un īpašības. Mēs paši esam kļuvuši par atvērtu kanālu šai dievišķai enerģijai.

YANTRU ZĪMĒŠANA ir meditācija un saskaņošanās ar Visuma enerģijām.

Ganeša jantra

GANEŠA tā ir dievība, kas likvidē šķēršļus mūsu garīgajā un materiālajā ceļā. Viņš svēta visa sākšanu un simbolizē intelektu, veiksmi un labklājību. Ganešam nav neizpildāmu uzdevumu un nepārvaramu šķēršļu. Viņš mūs virza uz pareizā ceļā, palīdz pieņemt pareizos lēmumus, izlabot kļūdas un piesaista veiksmi. Pārvalda 1.čakru - Muladharu un dod drošības un stabilitātes sajūtu.

ZĪMĒJOT GANEŠA JANTRU mēs novēršam šķēršļus savā ceļā. Šī jantra var kļūt par jūsu aizsardzības amuletu un talismanu, kā arī atrisināt konkrētas problēmas: saprast, kāpēc kaut kas nav iespējams, izkustināt iestrēgušo situāciju no vietas, likvidēt šķēršļus problēmu risināšanā vai kļūt par svētību, lai uzsāktu jaunu uzņēmējdarbību. Mēs, šķiet, aicinām šīs enerģijas brīvi plūst caur mums.

Durga jantra

DURGA – Durga nozīmē «neuzvaramā». Tā palīdz tiem, kas ir gatavi pārmaiņām un transformācijai. Tiem, kas vēlās drosmīgi iet uz priekšu. Šī dievība iznīcina disharmoniju, kas fenomenālajā pasaulē izraisa līdzsvara zudumu. Tā vēl labu visiem un katram, pat tiem, ko iznīcina, jo viņa ir visu radību Māte. Līdzsvaro 2.čakru - Svadhistanu.

ZĪMĒJOT DURGA JANTRU mēs piepildāmies ar spēku un apņēmību virzīties pa garīgo un dzīves ceļu. Šī jantra var kļūt par aizsardzības talismanu, kā arī palīdzēt atrisināt konkrētas problēmu: mainīt to, kas jau ir gatavs pārmaiņām, taču nav iespējas izlemt! Piemēram, izbeigt attiecības vai darbu, atstāt sliktos ieradumus vai mainīt dzīvesveidu.

Šrī jantra

ŠRI jantra var ķļūt par aizsardzības talismanu, kā arī palīdzēt atrisināt jebkuru konkrētu uzdevumu!  Šri Jantra - ļoti pievilcīga un spēcīgaTā ir dievietes Šri vai LAKŠMI ģeometriskais attēls, kas simbolizē Šakti enerģiju un dod mums garīgo un materiālo pārpilnību, labklājību un bagātību.

SRĪ - ir visdinamiskākā no visām Jantrām. Tā nav simetriska, bet tajā pašā laikā ir ļoti harmoniska. Viņa sastāv no deviņiem trijstūriem, kas krustojās ap bindu punktu: 4 no viņiem ar virsotnēm uz augšu (Šivas enerģija) un pārējie 5 ar virsotnēm uz leju (Shakti enerģija). Pat īslaicīga skatiena fiksācija uz šo jantru bremzē kreisas puslodes darbību, kas ir atbildīga par loģiku un analīzi, bet aktivizē labo puslodi, kas saistīta ar radošumu un intuīciju.

ZĪMĒJOT ŠRĪ JANTRU mēs piesaistām finansiālu labklājību un bagātību, lielisku veselību, slavu un pacietību, garīgas zināšanas, pārpilnības enerģiju pārtikai, mīlestībai, labām attiecībām un veiksmi it visā, ko daram.