Šri jantra – pārpilnība, uzplaukums un bagātība

Šī UNIVERSĀLĀ jantra var ķļūt par aizsardzības talismanu, kā arī palīdzēt atrisināt jebkuru konkrētu uzdevumu!  Šri Jantra - ļoti pievilcīga un spēcīga. Tā ir dievietes Šri vai Tripurasundari ģeometriskais attēls, kas simbolizē Šakti enerģiju un dod mums garīgo un materiālo pārpilnību, labklājību un bagātību.

Šri – universālā jantra

Šī ir visdinamiskākā no visām Jantrām. Tā nav simetriska, bet tajā pašā laikā ir ļoti harmoniska. Viņa sastāv no deviņiem trijstūriem, kas krustojās ap bindu punktu: 4 no viņiem ar virsotnēm uz augšu (Šivas enerģija) un pārējie 5 ar virsotnēm uz leju (Shakti enerģija). Pat īslaicīga skatiena fiksācija uz šo jantru bremzē kreisas puslodes darbību, kas ir atbildīga par loģiku un analīzi, bet aktivizē labo puslodi, kas saistīta ar radošumu un intuīciju. Kur var nopirkt...

Palīdz

  • dod enerģijas pārpilnību, kā arī labklājību un bagātību
  • aizsargā pret negatīvu ietekmi
  • nomierina prātu un harmonizē telpu
  • novērš Vastu defektus mājā

Mantra aktivizēšanai: OM SHRIM NAMAHA 

Kad mēs skatāmies uz jantru, mūsu uzmanība ir maksimāli koncentrēta, prāts nomierinās, un mūsu apziņā aktivizējās noteiktas dievības enerģija.

Senie teksti Šrī jantru apraksta šādi: "Tava mājvieta sastāv no četru augšupvērstu krustojošos trijstūru pārklāšanās ar 5 lejupvērstiem trijstūriem, kas caurdurti ar bindu punktu, veidojot 9 pamata Mulaprakriti trijstūrus, kas veido 43 iekšējos stūrus, ko ieskauj lotosa lapiņas ar 8 un 16 ziedlapiņām, trīs apļi ap lotosiem un trīs līnijām apkārt apļiem – tā ir Šrī dievietes māja”.

Shri, Lalita vai Tripurasundari – viena no Šakti formām, nozīmē, ka viņa ir visbrīnišķīgākā visās trijās pasaulēs. Mīlestība, prieks un skaistums – tās ir dabiskas viņas īpašības. "Lalita Sahasranama" saka:

Viņa ir klātesoša visās trijās nadi (sušumna, pingala un ida).
Viņa pārvalda visas trīs šakti – iččhā, gjāna un krija (nolūks, zināšanas un rīcība). 
Viņa caurauž visas trīs pasaules -  (debesis, zemi un elli).
Viņa pārvalda visus trīs ķermeņus – (rupjo, smalko un cēlonisko).
Viņa ir visos trijos stāvokļos – džagrat, svapna un sušupti (nomods, sapņu miegs un dziļais miegs).
Lai gan Viņa ir pirmā guna, Viņa ir klātesoša visās trijās gunās – satvā, radžasā un tamasā.

Šri jantru var uzzīmēts pats. Kad mēs zīmējam jantru, tad ieejam vēl tālāk apcerē jeb pārdomās. Kad mēs radām dievības formu, tad mēs esam saskaņā ar tās enerģiju, iekļūstot tajā un sasniedzot tās būtību, tādejādi sevī atklājot tās spēku un īpašības.