YANTRA KRĒMS. Kas tas tāds ir?

Vārds «kosmētika» cēlies no sengrieķu vārda «kosmos» - harmonija, līdzsvars, skaistums - tā ir sevis harmonizēšanas metode ar visuma ritmiem un enerģijām, skaistuma un veselības iegūšana ar ziedu, augu, ūdens un saules palīdzibu.

Kas tas ir?

Tas ir dabīgas Krēms no «dzīvām» dabiskām sastāvdaļām, augu un ēteriskajām eļļam, kas gatavots pēc Ajūrvēdas receptes. Krēmu gatavoju ar rokām astroloģiski īpaši labvēlīgā laikā un tas nesatur nekādas ķīmiskas vai sintētiskas vielas, piedevas, konservantus vai aromatizatorus. Šis krēms piemērots tiem, kas priekš sevis izvēlās augstākās kvalitātes organiskus produktus, kuri vārdu pusfabrikāti, konservanti un stabilizatori pat nelieto ikdienas valodā.

Šo krēmu es sāku gatavot 2010.gadā, jo neviens no tiem krēmiem, ko varēju nopirkt, mani neapmierināja. Sākumā gatavoju tikai sev, bet pēc tam draugi un studenti (tie, kas ikdienā kaut ko mācās pie manis) sāka  interesēties, ko es lietoju un nācās ar visiem dalīties. :)

Šobrīd krēmu es gatavoju pirmām kārtām sev, tāpēc neatļaujos kompromisa variantus un izvēlos tikai pašas kvalitatīvākās, organiskās sastāvdaļas un dažus unikālus papildinājmus, kurus izdodās atrast. Krēma sastāvs atšķirās atkarībā no sezonas un nepieciešamības.

Kā tas darbojās?

Augu eļļās ir ļoti daudz vitamīnu, mikroelementu un neaizvietojamo aminoskābu. To bioķīmiskās īpašības ir tuvas mūsu ādai, tāpēc var iekļūt dziļumā un pabarot visus ādas slāņus - barojot, mīkstinot, un paaugstinot dzīvīgumu, elastību un novēršot novecošanos.

Kāpēc tas ir labi?

Āda - ir mūsu ķermeņa lielākais orgāns. Tā ir dzīva. Bet dzīvu nedrīkst barot ar mirušu! Šis krēms ir pagatvots ievērojot likumu: «Nelieciet uz sejas to, ko neriskēsiet apēst!»

Pat ja rūpnieciskās kosmētikas sastāvā ir dabīgi komponenti, tomēr krēma bāze tāpat ir pagatavota no minerāleļļām, bet tas ir rafinēts naftas produkts. Šādas vielas dod ātru liftinga efektu, bet pēc tam vēl lielākas problēmas. Uz ādas virsmas tiek izveidota tāda kā plēvīte, kas kavē ādas dabīgo elpošanu. Un šie krēmi vienmēr satur konservantus, citādi tie ļoti ātri sabojātos, pat nenokļūstot līdz patērētājam. Konservanti ne tikai neļauj krēma burciņā savairoties mikrobiem, bet arī nomācoši iedarbojās uz ādu, palēninot šūnu atjaunošanās procesu tajā. Kā rezultātā āda ātrāk noveco.

Kā lietot?

No rīta un vakarā uzklāt uz tīru, nedaudz mitru sejas un kakla ādu uz masāžas līnijām. Sausa āda nekavējoties krēmu «apēd». Taukainai ādai nepieciešams nedaudz mazāk krēma, to var uzlitk ar mitrām rokām, bet pēc 20 minūtēm lieko krēma daļu noņemt ar salvetīti. Krēms piemērots visiem ādas tipiem. :)

Sastāvdaļas: Himalaju aprikožu eļļa, šī sviests, jojoba, kumkumadi, kliņģerīšu eļļa, makadāmija, mežrozīšu augļi, smiltsērkšķu augļi, rožūdens, svaigi spiestas alvejas sula, damaskas rozes ēteriskā eļļa