Individuālās konsultācijas

VIKTORIJA DARAKOVA, Rīga (Latvija). Man Vēdiskā tradīcija un joga ir dzīves veids un sevis iepazīšanas ceļš. Kopš 1995.gada pētu un praktizēju, konsultēju un apmācu par sekojošām Vēdisko zināšanu jomām: Ajurvēda (zinātne par veselību un harmonisku dzīvi), Hatha joga (pareiza kustība), Vastu Šastra (harmoniska telpas iekārtojuma veidošana), Sankhaja šastra (vēdiskā numeroloģija), Mantra joga, Astropsiholoģija, Vēdiskā kosmoloģija un Karmas likumi. Ir iegūta augstākā medicīniskā izglītība, esmu pabeigusi MBA maģistratūras studijas. 2012. gadā izdevu grāmatu «Mājas harmonija. Vastu Šastra».


Vastu konsultācija

Kā uzlabot jÅ«su dzÄ«vojamās mājas/ dzÄ«vokļa telpas enerģētiku?  Novērst Vastu defektus un piesaistÄ«t mājai labklājÄ«bu. Jaunas mājas plānoÅ¡ana. Pastiprināt ofisa enerģētiku.

Pieteikt konsultāciju

Karmiskā astroloģija

Atbildēšu uz jautājumiem: Kādi ir mani talanti? Ko vajag iemācīties? Kādas īpašības attīstīt? Kas ir mans Sargeņģelis un kas Drakons? Kas traucē mums būt stipriem, veiksmīgiem un laimīgiem?

Pieteikt konsultāciju

Vēdiskā numeroloģija

NumeroloÄ£ija sniedz iespēju saprast labāk sevi un cilvēkus sev apkārt, paskaidro kā skaitļa enerģētika ietekmē cilvēka uzvedÄ«bu un dzÄ«ves uztveri. Kā arÄ« palÄ«dz saprast kādas personÄ«gās Ä«paÅ¡Ä«bas attÄ«stÄ«t sevÄ«, lai kļūtu laimÄ«gāks un veiksmÄ«gs.      

Pieteikt konsultāciju