Jogas retrīts Maldivu salās | 2023. gada 20.–31. janvāris

Jogas retrīts Maldivu salās ir iedvesma tiem, kam patīk joga, bezgalīgais Indijas okeāns, neaizmirstami saullēkti un saulrieti, sniegbaltas pludmales un kokospalmas. Esiet piepildīts ar gaismu, praktizējiet jogu katru dienu, esiet kontaktā ar dabu, peldieties ar delfīniem, atbrīvojieties no stresa un spriedzes. Vietu skaits ierobežots: 18 dalībnieki

 Kam paredzēta jogas retrīts Maldīvu salās? Tiem, kuri:

 • vēlas kopā ar mani praktizēt krija jogu, pranajamu un meditāciju
 • sajust vienotību ar dabu un tirkīza okeānu
 • atpūsties kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem
 • vēlas padarīt jogu par savas dzīves sastāvdaļu
 • virzīties uz priekšu praksē un spert nākamo soli savā dzīves Ceļā
 • vēlas atklāt Maldīvu salas un iepazīt vietējo garšu
 • skatīt neaizmirstamus saullēktus un saulrietus, sniegbaltas pludmales un kokosriekstu palmas.

10 dienas uz mazas salas, prom no kompleksā tūrisma. Katru dienu nodarboties ar jogu okeānā, praktizēt rītausmā un krēslā, izlādēt uzkrāto stresu, uzkrāt resursus, ēst svaigus augļus un peldēties ar zivīm starp koraļļu rifie.

Retrīts nozīmē doties atpūtā, parūpēties par sevi – sajust sevi, tikt galā ar saviem uzdevumiem, sakārtot domas. To veicina jogas nodarbības un prakses katru dienu no rīta un vakarā, nevis 1-2 reizes nedēļā. Šī ir iespēja restartēties, atbrīvoties no uzkrātā stresu, nogurumu un pareizi uzlādēt baterijas!

Programmā iekļautas 2 ikdienas nodarbības: No rīta 6:00-8:00

 • Iesildīšanās ķermeņa pamodināšanai un pārkonfigurēšanai.
 • Krija joga palīdz piesaistīt un paaugstināt enerģijas līmeni.
 • Pranajama ir elpošanas prakse, kas palielina ķermeņa rezerves.

Vakarā 19:00-21:00

 • Prakses divatā ar osteopātijas elementiem
 • Apzināto kustību prakse un citas efektīvas pašregulācijas metodes.
 • Meditācija, Joga Nidra un citas īpaši dziļas relaksācijas metodes

Praktizēsim Krija jogu un citas unikālas tehnikas, kas palīdzēs atbrīvot zemapziņu un ķermeni no stresa un negatīvām emocijām. Elpošanas prakse, kas atjauno pareizu plaušu un audu elpošanu. Prakses būs pēc iespējas lietderīgākas, efektīvākas un videi draudzīgākas. Tās ir veidotas tā, lai pakāpeniski palielinātu impulsu un paaugstinātu enerģiju no apakšējām čakrām uz augšējām. Atmosfēra ir labvēlīga dziļākām nodarbēm, un ikdienas intensīva jogas prakse dod taustāmus rezultātus. Atpūta no ikdienas rūpēm, saule, augļi un peldes siltajā jūrā palīdzēs pilnībā atjaunoties!

Kas mūs sagaida?

🥥 Nodarbības pēc programmas uz ērtas platformas okeānā maigu viļņu troksnī ar skatu uz palmām
🥥 Atpūta un atgriešanās pie sava īstā Es siltā okeāna sniegbaltajā krastā brīnišķīgā domubiedru kompānijā un mājīgu villu telpā ar gardu un veselīgu ēdienu
🥥 Bā atols UNESCO biosfēras rezervāts un snorkelēšana tuvumā esošajā rifā
🥥 Ekvatoriālās zvaigžņotās debesis, pulcēšanās pie ugunskura, brīvdabas kino! Iepazīšanās ar Maldīvu kultūru, krāsainas ekskursijas, dejas okeānā, delfīni, dzeloņrajas un mantarajas
🥥 Rūpīga un sirsnīga attieksme pret katru dalībnieku, draudzīga palīdzība visu jautājumu risināšanā

Ko jūs gala rezultātā saņemsiet?

Rezultātā jūs atgriezīsities daudz labākā fiziskā un psiholoģiskā stāvoklī. Jūs izkļūsit no ierastā hroniskā noguruma stāvokļa un saņemsiet enerģijas lādiņu daudziem mēnešiem. Ļoti dziļa relaksācija dos jums atgriešanos pie iekšējā lielā enerģijas avota, lai dzīvotu un radītu tālāk. Tiks atbildēts uz daudziem jautājumiem, un dzīve iemirdzēsies jaunās krāsās.

Kur norisināsies retrīts?

Jogas retrīts notiks vienā no Maldivu salu apdzīvotajām salām Baa atolā (Unesko rezervāts), 127 km attālumā no galvaspilsētas Males. Kamadu salas iedzīvotāju skaits ir 200 iedzīvotāju. Uz salas ir lielas sniegbaltas pludmales, ļoti skaista daba un savs "mājas" koraļļu rifs - krāsainu zivju un bruņurupuču dzīvotne.

Neticami tirkīza ūdens krāsa, debesu ainavas un salas priecīgais miers ir lieliska vieta, kur uzlādēties un atjaunoties. Jogas retrīts ir dziļš kontakts ar sevi un dabu. Mūsu sala tam būs ideāla vieta.

Jogas retrīts 10 dienas: $ 1790 (rēķinot uz salas ASV dolāros) 
Iekļauts cenā:

🥥 Jogas nodarbību un retrītu organizēšana

🥥 Izmitināšana komfortablā villā divvietīgā numurā

🥥 Ēdiens brokastis un vakariņas (zviedru galds)

🥥 Transfērs no Males uz salu abos virzienos (iekšējais lidojums 30 min un laiva 30 min) 

🥥 WHITE PARTY - baltā ballīte uz tuksneša salas saulrietā

🥥 Laivu brauciens "Randiņš ar delfīniem"

🥥 Iekštelpu jogas zona, prakses paklājiņi

✅ Lidojums Rīga - Stambula - Male un atpakaļ: 990€. Mums ir rezervētas tikai 18 biļetes.

✅ ✅Viss ceļojuma budžets 1790$+990€

❌ Nav iekļauts - medicīniskā apdrošināšana, izvēles ekskursijas

Obligāta iepriekšēja intervija un priekšapmaksa!!

Un patīkamas formalitātes:

📍Vīza nav nepieciešama

📍 Vakcīna nav nepieciešama

📍Lai rezervētu vietu, jāiegādājas biļete un jāveic priekšapmaksa 400€

📍Vienvietīga istaba +550 eiro

Apmaksas kārtība:

 1. Lai rezervētu vietu, veiciet priekšapmaksu USD 400 par jogas retrītu un visām aktivitātēm (nekavējoties)
 2. Lai rezervētu aviobiļeti, priekšapmaksa 500 € (tūlīt)
 3. Pilna apmaksa par biļeti 490 € (līdz 10.decembrim)
 4. Pārējo izmitināšanu un ēdināšanu ņemam līdzi 1390$ skaidrā naudā un maksājam uz vietas.

Pieteikšanās un pieteikšanās: [email protected] Visi jautājumi: +371 29250994 Viktorija Darakova

IEKĻAUTĀ PASĀKUMU PROGRAMMA

1. [House Reef Snorkeling] "Mājas" koraļļu rifs sākas nedaudz tālāk no krasta. Gluds un ērts dziļuma komplekts, smilšains dibens.

Zemūdens pasaule ir daudzveidīga un skaista. Kad es pirmo reizi ieniru koraļļu rifā, es uzreiz izniru, lai sajūsmā kliegtu: "Ak, Dievs, cik skaisti!" Ir vērts nedaudz aizpeldēt no krasta maskā - un jūs jau esat citā pasaulē - miers un klusums. Dažkārt delfīni un mantarajas piepeld tik tuvu krastam, ka tos var redzēt tieši jogas prakses laikā.

Neticamās koraļļu krāsas un formas ir vienkārši pārsteidzošas: purpursarkani, balti, dzelteni, neona krāsā. Vilnīši tirkīza un purpursarkanā krāsā. Zivis visu krāsu un izmēru. Visas dzīvās būtnes kustas un peld – tās dzīvo savu dzīvi. Es negribu tajā iejaukties, bet tikai nedaudz novērot no malas. Tas ir tā, it kā es būtu caurspīdīga vai attēlu filmē slēptā kamera. Maskas un pleznas snorkelēšanas maskām būs bez maksas.

2. [TIKŠANĀS AR DELFĪNIEM] Dosimies izbraucienā ar kuģīti. Fotografēsimies uz smilšu strēles un peldēsimies blakus draudzīgiem delfīniem. No rīta izbraucam ar Kamadu ar laivu. Pēc kādām 30 minūtēm sasniegsim pirmo vietu – nelielu smilšainu iesmu. Šeit varat uzņemt perfektas pludmales fotogrāfijas un snorkelēt.

Pēc peldēšanas dodamies uz galveno daļu -dodamies delfīnu meklējumos. Parasti tie peld gar piekrasti 15-30 īpatņu baros. Jūs varēsiet apbrīnot šos jaukos jūras iemītniekus pavisam tuvu. Delfīni ir ļoti aktīvi, viņi rotaļāsies un spēlēsies tieši laivas priekšgalā. Uz paplātes mums piedāvās augļus un ūdeni. Ilgums: 2 stundas (no 9.30 līdz 11.30)

3. [BALTĀ BALLĪTE] Noslēguma vakars UZ DESANDAS SALĀ! iedomājies salu ar baltām smiltīm, okeānu un mēs visi esam baltā! Dreskods - balts apģērbs. Mūs gaida brauciens ar kuģīti uz tuksnešainu salu ar īstu Maldīvu gardumu degustāciju un ballīti tieši pludmalē.

Pēc pusdienām ar Kamadu uz laivas dodamies uz tuksnešainu salu. Apmēram 30 minūtes brauciena, un jūsu rīcībā būs vesela sala Indijas okeānā. Šis ir neliels zemes gabals, tā sauktais "smilšu krasts" ar tirkīzzilu lagūnu un ļoti skaistu smilšainu iesmu, kas ieiet okeānā.

Kamēr komanda gatavos ēdienu un vakara izklaidi, varēsim uzņemt krāšņas fotogrāfijas uz smilšu joslas Bounty stilā. Nirstiet un snorkelējiet, pēc tam atpūtieties un vērojiet saulrietu. Šeit notiks mūsu pēdējais jogas treniņš – noslēgums, bet šefpavārs un komanda gatavos svaigākās grilētās zivis ar īpašām maldīvu stila mērcēm. Papildus pamatēdienam būs augļi, kokosrieksti un citi labumi. Nu tad diskotēka zem zvaigznēm pie okeāna. Ilgums: 5 stundas (16.30-20.30);

4. [Kino zem zvaigznēm] Mēs skatīsimies brīnišķīgu filmu tieši zem zvaigznēm ar kokosriekstu rokās.

Par papildus samaksu: SNORKLĒŠANAS SAFARI UZ RIFOS, SUP-BOARDS, niršana, Bounty fotosesija.