[GRĀMATA] 9 ARHETIPI VĒDISKAJĀ NUMEROLOĢIJĀ

Es domāju, ka tas vispār nekad nenotiks! Bet te nu es viņu turu savās rokās- 9 ARHETIPI VĒDISKAJĀ NUMEROLOĢIJĀ.


Mēs visi vēlamies būt laimīgi, tikt novērtēti un saprasti. Šī grāmata ir par to, ka ir ES UN VĒL 8 CILVĒKI, KAS NAV TĀDI KĀ ES. Šī grāmata ir praktisks ceļvedis tiem, kas meklē atbildes uz jautājumiem par to, kādu partneri izvēlēties? Kāpēc ar manu bērnu ir tik grūti? Kur atrodas mani talanti un kā tos pielietot? Kāpēc es esmu tāds? Kas padara mani unikālu?

Es sāku rakstīt savu otro grāmatu par Vēdu numeroloģiju pēc manas pirmās grāmatas Mājas harmonija Vastu šastra panākumiem. Es to uzrakstīju tikai gada laikā, un tā ātri kļūva populāra. Tas mani iedvesmoja nekavējoties sākt plašāku Vēdu numeroloģijas tēmu.

Katru reizi, pasniedzot šo kursu 10 gadu garumā, izpratne padziļinājās, radās dažādas atziņas, tika apkopoti novērojumi par to, kā šīs 9 planētu enerģijas darbojas un izpaužas cilvēku uzvedībā un rīcībā. Atklājās spilgti, dzīves situāciju piemēri, varoņi filmās un seriālos. Arī kursa studenti sniedz interesantas atsauksmes. Tika savākti unikāli materiāli, kurus, šķiet, vajadzēja tikai pierakstīt.

Pirms 7 gadiem es mācīju numeroloģijas kursu Londonā. Nodarbību audioieraksts tika pārrakstīts un vārdi tulkoti. Toreiz man šķita, ka tikai jāpielāgo pāris vārdi un frāzes, un grāmata būs gatava. Taču tā nebija. Tas, ko varēja pateikt dzīvā sarunu plūsmā, uz drukātās lapas nemaz neiederējās. Turklāt grāmatai jābūt veidotai priekš cilvēka, kurš par tēmu neko nezina. Pieļaut neskaidrības un neprecizitātes nozīmē, ka cilvēks nesapratīs. Kļuva skaidrs, ka grāmata būs jāraksta vēlreiz, no nulles.

Reizi 2 gados pasniedzu jaunu kursu par numeroloģiju. Kamēr notika kursi, rakstīšanas darbs ritēja pilnā sparā, kursi beidzās un rakstītais nonāca plauktā. Un tas tā turpinājās 6 gadus. Man šķita, ka es to nekad nepabeigšu. Daži punkti tika uzrakstīti viegli un ātri, un dažviet tie pat nesasniedza pāris rindiņas. Es rakstīju, pārrakstīju kā kaut kādu nebeidzamu stāstu.

Pagājušajā gadā es apmeklēju kursu par koučingu – mākslu uzdot pareizos jautājumus, kas ved uz apziņu un rīcību. Treniņa laikā treneris ieteica paņemt tēmu, kuru ļoti gribu pabeigt, bet nevaru. Protams, man tā bija grāmata. Es atpazinu šķēršļus un izvirzīju sev mērķus un termiņus. Un zini, ka izdevās – grāmata ir gatava! Urrā!

Augustā mums ar grupu bija plānots doties uz Tibetu uz Kailaša kalnu, bet karantīnas dēļ nekur netikām. Tad teicu sev, ka netērēšu šo laiku velti, bet pabeigšu grāmatu. Melnraksts tika pabeigts augusta beigās, un decembrī grāmata nonāca drukāšanā.

Pirms šī visa bija daudz darba kopā ar korektoru, tad vajadzēja veidot maketu. Grāmatas dizainu veidojis pazīstamais ekskluzīvais dizainers Raimonds Kļaviņš. Divi mākslinieki grāmatai uzzīmēja unikālas 9 planētu Devas un Jantras attēlu ilustrācijas. Arī vāks tika speciāli zīmēts grāmatai: sapņaina meitene uz Jupitera zināšanu pelēkā ziloņa, kas izsaprot numeroloģiju pa tiešo no kosmosa.

Liels paldies jums visiem par palīdzību, sadarbību un ticību man. Studentiem un draugiem, kuri gaidīja un jautāja, kad grāmata būs gatava.

[КНИГА] 9 АРХЕТИПОВ ВЕДИЧЕСКОЙ НУМЕРОЛОГИИ

Un tagad es turu grāmatu savās rokās - tas ir ārkārtīgi patīkami. Tā izrādījās smaga, bieza un spilgta. Svaigi izdrukāta smaržo īpaši. 272 lappuses unikāla teksta ar krāsainām ilustrācijām. Katram arhetipam aprakstītas Īpašās īpašības, Vēdu stāsti, kas palīdz skaidrāk atklāt Arhetipa tēlu, Karmiskie uzdevumi, sadarbības atslēgas, izskats un veselība, mīlestības attiecības un mijiedarbība ar citiem Arhetipiem.

Grāmata noderēs mums meitenēm, mammām un sievām, lai labāk izprastu savu dzīvesbiedru un atrastu kopīgu valodu ar bērniem un vecākiem. Numeroloģija vadītājiem un uzņēmējiem ir nenovērtējama. Šīs zināšanas sniedz vadību patiesības meklētājiem. Tie palīdzēs jums atrast savu mērķi, izpildīt Karmisko uzdevumu šim iemiesojumam un radoši realizēties. Izproti sevi, savu Dabu, kā mijiedarboties ar šo pasauli un kādas īpašības attīstīt, lai būtu laimīgs.

Grāmatu latviešu valodā var nopirkt vietnē Herbals.lv šeit >>

Pie manis var pasūtīt kopiju par autora cenu. Aizpildiet pasūtījuma veidlapu, izmantojot pogu zemāk - es jums atbildēšu par grāmatas izmaksām un piegādes iespējām jūsu reģionā.


Pasūtīt grāmatu latviešu valodā 👇
Pasūtīt grāmatu vietnē Herbals.lv >>
Pasūtiet grāmatu grāmatnīca Jānis Roze >>

Pasūtīt pie autora

Iepazīstiet sevi, izmantojot 9 vēdiskās numeroloģijas arhetipus 

Vai ir grūti izveidot laimīgas attiecības? Vai es nesaprotu savus mīļos? Nezini savu vērtību? Kā pieņemt savu bērnu unikalitāti? Kā es varu viņiem palīdzēt atklāt savus talantus? Vai pasaule neattaisno jūsu uzliktās cerības? Vai grūtais periods dzīvē ir ievilcies?

Нумерология оналйн курс

Tiešsaistes apmācības sastāv no 35 video nodarbībām 1,5 stundu garumā ar uzdevumiem un pieturas testiem. Jums būs personīgais studiju konts ar visiem materiāliem. Piekļuve mācību materiāliem būs 12 mēnešus. 

Kā iegūt mācību kursu 👇 Informācija uz pogas zemāk

Pieteikties apmācībām var, aizpildot šo saziņas formu 👉 https://forms.gle/gXjF5Mxa677XwPB97. Sazināšos ar Jums un atbildēšu uz Jūsu jautājumiem par apmācībām, metodēm un apmaksas veidiem. Saziņas veidlapa

Sīkāk par kursu

Dažas atsauksmes