Datu aizsardzības politikas apraksts un paziņojumi

SIA "Yantra – Online", LV41203069657

Spēkā no  01/01/2020

www.Yantra.lv  (SIA "Yantra – Online", LV41203069657) atbilst personas datu aizsardzības prasībām.

Jūsu personas dati pie mums ir drošībā!

www.Yantra.lv nodrošina vislabāko lietotāja pieredzi. Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk informēt jūs par to, kāpēc mēs izmantojam jūsu personas informāciju. Mēs saņemam informāciju par jums no dažādiem avotiem. Daļa informācija var būt personas informācija, ko var izmantot, lai jūs identificētu (jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs).

Izmantojot mūsu vietni, lai iegādātos preces vai pakalpojumus, jūs apstiprināt, ka saprotat privātuma politiku un piekrītat sekot līdzi izmaiņām.

www.Yantra.lv ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas, tās tiek publicētas vietnē www.Yantra.lv. Pirms otrā pirkuma veikšanas vēlreiz izlasiet to.

Privātuma politikā ir paskaidrots, kā www.Yantra.lv apstrādā jūsu personas datus, kad izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus. Šī politika sniedz jums informāciju par to, kādu informāciju mēs apkopojam un kā mēs to izmantojam un aizsargājam. Politika attiecas uz visu veidu personas datu apstrādi no vietnes www.Yantra.lv Zemāk ir informācija par jūsu datu aizsardzību.

Personas datu vākšana un izmantošana

www.Yantra.lv apkopo par jums savākto informāciju, lai nodrošinātu vēl labākus pakalpojumus un lietotāja pieredzi. Mēs joprojām esam atbildīgi par datu apstrādi un konfidencialitātes nozīmi. www.Yantra.lv apkopo privātos datus, kas nepieciešami mērķa sasniegšanai – iegādātajām precēm, pakalpojumu iegūšanai vai informācijas iegūšanai. Veicot pirkumu, personas datu sniegšana ir obligāta, jo bez tiem jūs nevarēsit pabeigt pirkumu.

Informācijas saņemšana

Jūs sniedzat mums personisko informāciju (vārds, uzvārds, tālruņa numurs; e-pasta adrese; preču vai pakalpojumu saņemšanas adrese), piesakoties pakalpojuma kontā mūsu vietnē, zvanot vai nosūtot e-pastu. Jūsu personas dati tiek automātiski anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegāde, atcelšana vai atgriešana).

Jūs norādāt, kā vēlaties saņemt mums nosūtīto informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem (nosūtot ziņojumu uz pasta vai e-pasta adresi).

www.Yantra.lv izmanto sīkdatnes Sīkfaili ir plaši izmantota tehnoloģija, kas ļauj uzlabot interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību, kā arī sniegt noteiktu informāciju vietnes / mobilās lietotnes īpašniekiem. Sīkfaili palīdz mums nodrošināt mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību, funkcionalitāti, sniegt jums Yantra.lv pakalpojumus, vākt analītisko un statistisko pārlūkošanas informāciju, individualizēt jūsu pārlūkošanas pieredzi un mārketingu. Sīkfaili nav vīrusi un nerada nekādu kaitējumu jūsu datoram vai ierīcei. Mūsu sīkfaili var ierakstīt informāciju par jūsu izvēlēm mūsu vietnē un mobilajā lietotnē, tāpēc varam pielāgot vietnes un mobilās lietotnes saturu jūsu vajadzībām.

www.Yantra.lv  sīkdatnes sniedz jums labāku pieredzi un lietošanas vienkāršību, tās nav būtiskas vietnes pamatfunkciju nodrošināšanai. Saglabāto sīkfailu dzēšana ir iespējama Internet Explorer iestatījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkfailu vēsturi.

www.Yantra.lv var saņemt jūsu personas informāciju kā vietnes lietotāja personisko informāciju tikai no jums personīgi un tikai tad, ja izmantojat vietnes pakalpojumus (pasūtījumu reģistrācija, sazināšanās ar klientu apkalpošanas dienestu, pirkuma vai pakalpojuma pārskatīšana vai e-pasts).